Головна » 2014 » Грудень » 25 » Дорожнє полотно з сонячних панелей
11:38
Дорожнє полотно з сонячних панелей

Дорожнє полотно з сонячних панелей

Американські ентузіасти працюють над проектом Solar Roadways - сонячними дорогами. Суть проекту в розробці дорожніх плит з інтегрованими сонячними батареями, які можуть витримувати дуже високі навантаження.

Зокрема, говориться, що такі модулі зможуть витримувати навантаження понад 100 000 кілограмів. Ці дорожні сонячні панелі можуть бути встановлені на дорогах, автостоянках, тротуарах, велосипедних доріжках, дитячих майданчиках і т.д., буквально на будь-якій поверхні під сонцем.

Таким чином можна забезпечувати електроенергією будинки і підприємства уздовж таких сонячних трас. Однак, крім цієї функції, дорога з таким покриттям буде володіти і властивостями "розумної" дороги (див. Замітку "Світна дорожня розмітка в Нідерландах"), а саме зможе забезпечити водіїв світловий розміткою і системою підігріву для танення льоду та снігу.

До того ж власники електромобілів фактично зможуть підзарядитися в будь-якому місці свого маршруту, не важко в пошуку найближчого електрозаправки. Розробники не виключають і зарядку прямо під час руху методом електромагнітної індукції (див. Замітку "електробуси з технологією бездротової підзарядки OLEV"). Під дорожнім полотном пропонується прокладати канали для зливової каналізації та комутацій.

Переглядів: 431 | Додав: Nzar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Nzar  
Hello !!! forest conservation related to the use of solar energy will reduce the power used traditional energy sources, with a combination of practical purposes.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]